Komentāri

GACHO prezentē videoklipu vienai no albuma “Smaids Līdz Ausīm” dziesmām – “Pa Fikso”. Dziesma ”Pa Fikso” ir par velobraukšanas tematiku, kurā atspoguļotas gan sajūtas, gan priekšrocības, pārvietojoties ar velosipēdu.

“Daudzi jau zin, ka riteņbraukšana man ir viena no tuvākajām lietām dzīvē un ieņem ļoti svarīgu lomu starp mūziku un citām lietām, kas pamatā sastāda dienas ritumu,” stāsta GACHO. “Tāpēc arī gribēju uztaisīt kompozīciju, kas atspoguļotu manas, un domāju arī daudzu citu cilvēku, sajūtas kādas pārņem minoties ar ričuku.”

Dziesma veidota kā rīmeiks Digital Emotion kompozīcijai “Go Go Yellow Screen”.

“Dauzīšanās pa āru ar riteņiem kaut kā ir iegājusies jau no bērnības un šis bērnības hits – “Go Go Yellow Screen” labi apvieno šo bērnības sajūtu un loģisko argumentu, kāpēc vēl forši ir mīties,” tā par dziesmu teic GACHO.

GACHO ”Pa Fikso”:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl