FOTO: Vilcāne ar vērienu nosvin 75. dzimšanas dienu

Komentāri
FOTO: Vilcāne ar vērienu nosvin 75. dzimšanas dienu
Foto: F64

Ar vētrainām stāvovācijām un patiesu publikas mīlestību trešdien, 16. decembrī, koncertzālē Rīga 75 gadu jubilejas koncerttūri Margarita noslēdza par Latvijas estrādes karalieni dēvētā dziedātāja Margarita Vilcāne. Zīmīgi, ka koncerts notika skatuves mākslinieces 75. dzimšanas dienā.

Pēc 10 gadus ilgas klusēšanas šī ir Margaritas atgriešanās uz skatuves. Joprojām spilgta, majestātiska un neatkārtojama – tieši tāda ir Margarita Vilcāne, kuras jubilejas koncertā caur mūziku sveica skatuves draugi un līdzgaitnieki – Inese Galante, Ojārs Grinbergs, Viktors Lapčenoks, Žoržs Siksna, Ingus Pētersons, Raimonds Ozols, Laimis Rācenājs, Lāsma Kugrēna, Kristapa Krievkalna mūziķu grupa un citi viesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Margarita Vilcāne uz skatuves pavadījusi sava mūža lielāko daļu. Ances romance, Balta saule, Kača, Kaktuss, Tāls Parīzes radio, Viena diena manā mūžā, Latgalei – tās ir vien dažas no simtiem Vilcānes dziedāto dziesmu, no kurām daudzas tieši viņai komponējuši Raimonds Pauls, Uldis Stabulnieks, Zigmārs Liepiņš, Gunārs Freidenfelds un citi komponisti.

Foto

Lasi vēl