Foto: Viktorija Bekhema tirgo meitas apģērbus

Komentāri
Foto: Viktorija Bekhema tirgo meitas apģērbus
Foto: REUTERS/ SCANPIX

Tērpu māksliniece un futbolista Deivida Bekhema dzīvesbiedre Viktorija Bekhema izrevidējusi savas trīsgadīgās meitas garderobi. Viņa tajā izvēlējusies 25 apģērba komplektus, ko darinājuši slaveni modes nami, un nolēmusi tos pārdot labdarības nolūkos.

Nelielais veikaliņš Primrozhillā turpmākajās dienās gaida prāvu apmeklētāju pieplūdumu. Skatlogā izliktās kleitas nav vienkāršas drēbes. Tās bijušas mugurā britu slavenību pāra Viktorijas un Deivida Bekhemu trīsgadīgajai meitai Hārperei. Viktorija pārdošanai labdarības vārdā ir nodevusi 25 Harperes valkātos apģērbu komplektus un apavus. Tie tapuši tādos slavenos modes namos kā Chloe, Ralph Lauren, Stella Mccartney, Gucci un Marc Jacobs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lētākās kleitas tiks pārdotas par 250 mārciņām, dārgākie apģērbu komplekti – par 500 mārciņām. Viens no tērpiem nonāks vairāksolīšanā pa tālruni.

Visa no Hārperes apģērbiem iegūtā nauda tiks ziedota organizācijai Glābiet bērnus, lai novērstu mazuļu mirstību no novēršamiem cēloņiem. Pati Bekhema ir priecīga par iespēju šāda veidā atbalstīt organizācijas darbu, jo kā māte ticot, ka ikvienam bērnam, lai kur viņš dzīvotu, ir tiesības uz laimīgu un veselīgu dzīvi.

Šī nav pirmā reize, kad Bekhema pievēršas labdarībai. Viņa ir ANO labas gribas vēstniece cīņai pret AIDS izplatību.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl