Komentāri
FOTO: Ušakovs jau agrā jaunībā baudījis daiļavu uzmanību
Foto: facebook/NilsUsakovsPRIVATE

Beidzot ar fotogrāfijām no 90. gadiem nācis klajā arī Rīgas mērs Nils Ušakovs, sociālajos tīklos publicējot foto no savām studenta gaitām. Jaušams, ka jau tolaik nākamais pilsētas mērs nav bijis vienaldzīgs savām kolēģēm. Kā zināms, viņš 38 gadu vecumā apņēma jau trešo sievu.

”Arī tiku līdz 90. gadu bildēm. Lielāko tā laika daļu biju students, tāpēc bildes atbilstošas. Pirmajā bildē – pirmais kurss, Ekonomikas fakultāte, LU, 94. gads, 18 gadu. Divās nākamajās bildēs – jau 97. gads, Vasaras ekonomikas skola Polijā. Vienā bildē ar mācību grāmatu, otrā – ar poļu studentiem un bez grāmatas,” fotogrāfijas apraksta Rīgas mērs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērnā gada novembrī Nils Ušakovs mija gredzenus ar sava biroja vadītāju Ivetu Strautiņu. Ušakovam šī ir trešā laulība. Iepriekš viņš bija precējies ar tā laika kolēģi, žurnālisti Mariju Ušakovu, bet 2010. gadā ar uzņēmēju – Jeļenu. Šā gada martā pasaulē nāca Nila un Ivetas dēls Toms.

Nilu Ušakovu studentu laikos un Ivetas un Jeļenas ielenkumā baudi galerijā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl