FOTO: tur bija visi! Ar vērienu atklāts Gaismas pils restorāns Klīversala

2 komentāri
FOTO: tur bija visi! Ar vērienu atklāts Gaismas pils restorāns Klīversala
Foto: Artūrs Martinovs, Krišjānis Eihmanis

Trešdienas vakarā ar grandioziem svētkiem latviskās noskaņās un ar sabiedrības elites un prominenču klātbūtni beidzot tika oficiāli atklāts Latvijas Nacionālās bibliotēkas Gaismas pils restorāns Klīversala, tādējādi noslēdzot vairāku nedēļu ilgušo ažiotāžu un pretrunas ap restorāna nosaukumu.

Atklāšanas svētkus apmeklēja teju viss Latvijas politikas un šovbiznesa zieds. Viesu vidū bija Kārlis Leiškalns ar kundzi, uzņēmēja Marika Ģederte ar kungu, bijušais prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, plastiskais ķirurgs Kaspars Feldmanis ar kundzi, Latvijas Mūzikas ierakstu producentu apvienības un Mikrofona ieraksti vadītāja Elita Mīlgrāve, uzņēmēja Nellija Ušakova, dziedātāja Diāna Pīrāgs-Cesto sabiedrības dāmas Ieva Adams, Liene Skulme, Svetlana Leva, Kristīne Lindeblate, Elita Drāke un daudzi citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Restorāna atklāšanas pasākuma organizatoru komanda ar tautā jau iecienītu radošo producenti Gundegu Skudriņu priekšgalā un namamātes lomā bija radījusi parka atmosfēru, ienesot dabu pilsētā un dekorējot ar kokiem un zaļumiem, akcentējot restorāna galveno vizuālo simbolu – koku. Oriģināli veidotas uzkodas, dzērieni un kūciņas bija noformētas un pasniegtas, iekarinātas kokos, izkārtotas starp dāvanām un izvadātas ar velosipēdu.

Pasākuma laikā restorānu pieskandināja kora ”Sola” uzstāšanās, perkusiju un saksofona spēle, valdīja viegla un pozitīva gaisotne un viesi nebeidza slavēt telpu interjeru un pasākuma noformējumu. Viesību noslēgumā apmeklētāji nesteidzās mājās, bet baudīja saulrietu uz terases ar brīnišķīgo skatu uz Daugavu un Rīgas panorāmu, un pat ļāvās dejām dzīvās mūzikas pavadījumā.

Vēl pirms pasākuma oficiālajā paziņojumā restorāna pārvaldošā uzņēmuma SIA OZRT valdes loceklis Lauris Streņģe informēja, ka nosaukums Klīversala tika pieņemts, sekojot sabiedrības kopējam viedoklim un pašu iekšējām sajūtām. ”Restorāns atrodas vienā no Rīgas vēsturiskajiem rajoniem – Klīversalā. Turklāt lēmumam punktu pielika ļoti emocionāla vēstule no dažādu profesiju pensijas vecuma cilvēkiem, kuri aicināja izvēlēties tieši šo nosaukumu,” sacīja Streņģe.

FOTO

TOP komentāri

  • zita
  • Milga
    +1 +1 0

    Milga

    Restorāna atmosfēra maz sajūtama, bet sejas tik briesmīgas- no tām sakoptām dāmām sanāk tādi briesmonīši....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl