FOTO: tauta smejas par Kiviča foto ar “diviem Mēnešiem”

4 komentāri
FOTO: tauta smejas par Kiviča foto ar “diviem Mēnešiem”
Foto: F64

”Klau, vēl kādam šobrīd pa labi no Mēness ir redzama maza, smuka bumbiņa debesīs?” – pirms kāda laika savā mikroblogošanas vietnes Twitter.com kontā brīnījās mūziķis Andris Kivičs, publicējot neparastu foto.

”Kad skatās ārā uz terases, tad nav, kad skatās no istabas caur stiklu, tad ir. Baigi jocīgi, šitā nav bijis:),” neparasto parādību paskaidroja dziedātājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par faktu, ka Kivičs caur stiklu ieraudzījis ”divus Mēnešus”, nu vīpsnā sociālo tīklu lietotāji. Kamēr lielāka daļa viņu tiešā tekstā nosauc par āmurgalvu, citi paskaidro: ”Kiviča humors ir pārāk advancēts!”

FOTO

TOP komentāri

 • zeks
 • Anna
  +1 +1 0

  Anna

  Paskatieties caur pakešlogu stiklu,redzēsiet ne tikai divus mēnešus,bet no vienas zvaigznes divas.
 • Tauta
  0 0 0

  Tauta

  Šāda nozīmē vārdu "tauta" izmanto kosmopolītiski internacionālisti - beztautības Homo Sovieticus, kuri ar to vārdu saprot nevis kādu konkrētu tautu, kā tas pienāktos, bet ar to apzīmē kādu sociālu grupu, parasti šie beztautības padomju okupācijas laika deģeneratīvie pārpalikumi ar to saprot "padomju parasto tautu" - padomju netīro un eļļaino rūpnīcu primitīvos melnstrādniekus ar zemu intelektu - "padomju darba skudras", kuri šausmīgi neieredzēja darbu un darbā par normu uzskatīja zagšanu, darba imitēšanu, haltūrēšanu, dzeršanu. Tāda lūk "parastā tauta". Pagājuši divdesmitpieci gadi, kopš padomju vergu nometnes sabrukuma, bet joprojām ir šie "padomju parastās tautas" pārpalikumi, kuri joprojām vārdu "tauta" lieto savā primitīvajā padomju lumpeņproletāriešu izpratnē.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl