FOTO: smalkie un modīgie ”šturmē” Rīgas modes nedēļu

Komentāri
FOTO: smalkie un modīgie ”šturmē” Rīgas modes nedēļu
Foto: Arkady Gluhih

Plašu modes un izklaides programmu līdz pat 31. oktobrim piedāvā 23. Rīgas modes nedēļa, pasākumos pulcējot simtiem interesentu un populāru ļaužu.

Jau izsenis Rīgas modes nedēļas modes skates, kā arī izklaides un informatīvos sarīkojumus apmeklē esošie un topošie modes profesionāļi, sabiedrībā zināmi ļaudis un vienkārši ziņkārīgie.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Otrdien milzu uzmanību izpelnījās pikantās veļas zīmola Flash You and Me kolekcijas skates, bet slepenībā no medijiem, tomēr kupla viesu skaita pavadībā aizritēja zīmola M-Coouture jaunās kolekcijas prezentācija, ko Rīgas Biržas namā apmeklēja ietekmīgākie modes industrijas profesionāļi, modes redaktori, žurnālisti, starptautiskie iepircēji, stilisti, vadošie pašmāju un Baltijas valstu blogeri, sabiedrībā zināmas dāmas no mākslas un uzņēmēju vides, pastāvīgie klienti, kā arī citi zīmola cienītāji – kopā tikai 300 īpaši izmeklēti viesi.

”Kolekcijas tērpi man asociējās ar gaisīgu, transparentu un pārliecinošu sievieti, kura spēj atļauties vairāk. Sievieti, kura nebaidās mirdzēt spožāk. Tērpi izstaro seksapīlu, bet vienlaicīgi ir arī diskrēti un izteiksmīgi, taču ne pārspīlēti,” M-Coouture jauno kolekciju komentē stila eksperte Maija Silova.

FOTO: Flash You and Me

FOTO: M-Couture

Lasi vēl