FOTO: slavenas dāmas, kuras nevairās bez krūštura iziet sabiedrībā

3 komentāri
FOTO: slavenas dāmas, kuras nevairās bez krūštura iziet sabiedrībā
Foto: AFP/ LETA-Skaties.lv

Šodien, 13. oktobrī, daudzviet pasaulē svin No Bra Day jeb dienu bez krūštura. Kuras pašmāju un pasaules zvaigznes publiski parādījušās bez krūštura?

Dienai bez krūštura nav vien izklaidējoša un sievietes skaistumu cildinoša nozīme.

Lai gan mūsdienās reti kura sieviete var iedomāties, ka ikdienā krūšturis netiktu valkāts, tomēr tam ir daudz mīnusu. Pirmkārt, valkājot krūšturi, tiek apgrūtināta limfas cirkulācija krūtīs. Tāpat zinātnieki uzskata, ka krūštura valkāšana palielina risku saslimt ar krūts vēzi, jo tiek kavēta asins un limfas cirkulācija. Tādēļ vismaz šodien ļauj vaļu savām krūtīm un neiespīlē tās krūšturī!

Kā zināms, veļu izgudroja tikai 19. gs. vidū, taču plašāk to sāka valkāt tikai pirms Otrā pasaules kara. Cilvēce apakšveļu tādu, kāda tā ir šodien, pazīst tikai divas trīs paaudzes, līdz tam krūšturi un apakšbikses kalpoja tikai galma vajadzībām.

Galerijā skaties, kuras pašmāju un pasaules daiļavas publiskajā telpā pazibējušas bez krūštura!

TOP komentāri

 • Lolita Luce( Liepa)
  +1 +1 0

  Lolita Luce( Liepa)

  Mazo izmeru krusu ipasniecem nav ne vainas bez krustura ja nav jau nokarajušas,tām kam silikona krutis var redzet ka nav dabigas,bet ja pasai un viriesiem patik kur problema..Tām kam vispar nav drizak vajadzetu staigat ar krusturi,vismaz tas polsters vai kas cits kaut nedaudz palielina apjomu...
 • Kristy
  +1 +1 0

  Kristy

  Priekš kam ir vajadzīgs krūšturis,ja tur tā pat nav ko iekšā likt?Arī sievietes ar lielām krūtīm grib pastaigāt bez krūštura,bet tikai tad citiem acis tik uz krūtīm vien skatās...visai neērti....
 • es

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl