FOTO: skūpsti un stāvovācijas. Dons atvadās no skatuves

Komentāri
FOTO: skūpsti un stāvovācijas. Dons atvadās no skatuves
Foto: F64

No pirmdienas līdz trešdienai ik vakaru mūziķa Dona fani biezā slānī koncentrējās Jūrmalā, kur Dzintaru koncertzālē izskanēja koncertprogramma Ceļojums. Šī bija patlaban pēdējā iespēja dzirdēt mūziķi “dzīvajā”.

Popularitātes virsotnē esošais mūziķis Dons pirms neilga laika ziņoja, ka pieņēmis lēmumu uz laiku pamest skatuves gaitas, tādēļ koncerti Dzintaros bija patlaban pēdējā iespēja mūziķi uz skatuves redzēt vaigu vaigā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Paldies, Jums par trim sirsnīgiem, emocijpilniem vakariem Jūrmalā!!!” naktī pēc trešdienas koncerta mūziķis “tvītoja”.

Kā izskanēja Dona koncerts Dzintaru koncertzālē trešdienas vakarā, skaties galerijā!

“Sirsnība un starojums no klausītājiem dod emocijas, biezas, brīžiem tādas, ko grūti savaldīt un uzreiz saprast – to visu vajadzēja atšķetināt un tad atkal sakopot. Tieši tāpēc izvēlējos izkāpt no savas komforta zonas un doties plašumā viens, kur tu pats – cilvēks – esi mazs, kur var vienatnē apcerēt laimi, skumjas, mīlestību, vientulību, kur tu vari ilgoties un cerēt. Šīs visas emocijas un sajūtas savīsies jaunajā koncertprogrammā,” pirms uzstāšanās Dzintaru koncertzālē akcentēja Dons. Kā zināms, mūziķis bija devies vairāk nekā 25 000 kilometru garā ceļojuma līdz pat “pasaules malai” – Vladivostokai un Indijas vecākajai pilsētai, svētvietai Varanasi. Pēc atgriešanās mājās Dons devās studijā, lai savas emocijas, izjūtas un pārdzīvojumus apkopotu jaunā albumā Ceļojums.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl