FOTO: Skulte draiski pozē mežģīņu veikala atklāšanā

Komentāri
FOTO: Skulte draiski pozē mežģīņu veikala atklāšanā
Foto: F64

Smalka apakšveļa, īpaši darināta no mežģīnēm, gluži tāpat kā skaistas rotaslietas ir sieviešu labākie draugi. Mīlestību uz mežģīnēm veikala Lace to Love atklāšanā apliecinājusi arī Latvijas Nacionālā teātra aktrise un seriāla Viņas melo labāk seksīgās un baudkārās Martas lomas atveidotāja Evija Skulte (42). 

Trešdien, 13. janvārī, klātesot vairākām Latvijas slavenībām, Rīgā, Ģertrūdes ielā 69/71, tika atklāts mežģīņu veikals Lace to Love. Uz svinīgo veikala atvēršanu bija ieradusies arī dziedātāja Liene Greifāne ar vīru, bijušā Valsts prezidenta sieva Lilita Zatlere, dziedātāja Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģe, uzņēmēja un raidījuma LNT Brokastis vadītāja Gundega Skudriņa. Sarīkojumā patīkamu atmosfēru radīja Inetas Rudzītes dziedājums franču valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mīlestība uz mežģīnēm sākusies pirms trīs gadiem kā hobijs. Šobrīd pieejami vairāk nekā 600 mežģīņu veidi, un Lace To Love mežģīnes rotājas Latvijas slavenību tērpos. 2015. gada izskaņā sadarbībā ar populāro dizaineri Indru Salceviču tapusi RedSald kleitu kolekcija un tiek domāts par pavasara mežģīņu apģērbu kolekciju, norāda Lace to Love pārstāve Nadīna Erdmane.

Foto: sabiedrības dāmas pulcējas veikala atklāšanā

Lasi vēl