Komentāri
FOTO: Skrīveru dendroloģiskajā parkā laulības ostā iestūrē Lauku sētas vadītājs Jānis Rāzna
Foto: Jzstudio.lv

Šodien visā Latvijā tiek svinēta Jāņu diena, tāpēc portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu šova Lauku sētas vadītāja Jāņa Rāznas kāzās. Starp citu, vai tu jau apsveici savus Jāņus vārda dienā?

12. jūnijā Skrīveru dendroloģiskajā parkā viens otram jāvārdu teica Jānis un Ieva. Svinīgā ceremonija notika pašā parkā, uz skaistu koku ieskauta balkoniņa. Pēc svinīgās ceremonijas pāris nodevās fotosesijai, lai vēlāk ar tuvākajiem ģimenes locekļiem vienotos kopīgās vakariņās turpat netālu esošajā Klidziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kāzas pēc būtības gribējām klusas un mīļas, lai pasākums būtu tieši priekš mums, kas arī izdevās! Par sievu apņēmu savu ilggadējo draudzeni un divu bērnu māti Ievu Rubeni, kura pēc kāzām pārgāja manā uzvārdā,” intervijā portālam Skaties.lv atklāj Jānis. “Kāzas tika ieturētas klasiskā stilā – līgavai ar baltu kleitu un pušķi, biju parūpējies par skaistu kāzu auto. Medusmēnesī (vai drīzāk medusnedēļā) dosimies pēc tam, kad būs beigusies Lauku sētas filmēšana.”

Bet ko tad pats Jānis darīja Jāņos? “Mums ir izveidojusies tradīcija, ka pa Jāņiem dodamies uz Skrīveriem pie maniem vecākiem. Tur piemājas dārzā cepam šašliku un labi pavdām laiku. Šogad atšķirībā no dažiem pēdējiem gadiem visu nakti biju nomodāun sagaidīju saullēktu. Lai arī cik auksts bija ūdens Daugavā, Līgo vakarā pa pliko metos nopeldēties. Tad vēlāk vakarā (naktī) nelaidu garām iespēju pārlēkt kādam ugunskuram un rītu sagaidīt, kārtīgi izvārtoties rīta rasā. Un noslēgumā, brīdī, kad bērni bija nolikti gulēt, ņēmu sievu pie rokas un devāmies meklēt papardes ziedu.”

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl