Komentāri
FOTO: Reinika fani internetā “kaujas” ziemas cepures dēļ
Foto: instagram/laurisreiniks

Šovasar gaisa temperatūra mūs nelutina. Par laikapstākļiem sūrojas gan tautieši, gan sabiedrībā zināmas personas. Aukstās vasaras gaišā puse – jūlijam neraksturīgā gaisa temperatūra mudinājusi uz labdarību. Piemēram, dziedātājs Lauris Reiniks gatavs par baltu velti atdot jaunu, no Amerikas vestu NFL cepuri.

“Urāā, arī pie mums beidzot brīvdienās sola + 30 grādus!!! + 15 sestdien un + 15 svētdien!” sociālajos tīklos “priecājas” tautieši. Šīs vasaras, kas nu jau pusē, laikapstākļi bez uzmanības nav palikuši arī vietējo slavenību aprindās.

“Klāt vasara. Vēlos uzdāvināt kādam no jums šo foršo, gluži jauno, ne reizi nevilkto un Amerikā pirkto NFL mici! Ja gribi mici, spied LIKE un ieraksti kaut ko jautru, kāpēc man tieši TEV tā jānosūta! Nav sliktu laikapstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs! 😎 #Vasara,” sociālās saziņas tīklā Instagram raksta Reiniks.

Trīs stundu laikā, kopš ieraksta publicēšanas, tas jau izpelnījies vairāk nekā 100 fanu uzmanību. Neparastajā konkursā par cepuri gan galvenokārt sacenšas daiļavas. 

Tikmēr dziedātāja Liene Greifāne ironiski aicina uz pludmali.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl