Komentāri
FOTO: Rakovska žilbina Kardašjanas, geišas un hipiju tēlā
Foto: F64

Koncertprogrammā Neaizmirsti mani piektdien, 30. oktobrī, uz Mūzikas nama Dailes skatuves tikās Maestro Raimonds Pauls un dziedātāja Agnese Rakovska – viena ekstravagantākajām pašmāju skatuves māksliniecēm. Koncerta īpašais viesis bija dziedātājs Viktors Lapčenoks.

Dziedātāja Agnese Rakovska jau izsenis ar spilgtu imidžu izcēlusies gan uz skatuves, gan dzīvē. Nesen, viesojoties Pusnakts šovā septiņos kopā ar Jāni Skuteli, Rakovskas tēls atstāja nedalītu iespaidu uz šova vadītāju. Tie, kuriem tīk meklēt līdzības, pašmāju dziedātājā nevarēja nepamanīt popzvaigznes Lady Gaga spilgtā stila iezīmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Koncertā Mūzikas namā Daile viens no dziedātājas Rakovskas tērpiem lika manīt kādu citu laikmeta personību. Runa ir tā saucamā postmodenrā skaistuma ikonu Kimu Kardašjanu, kuras apaļumi ir vieni no apspriestākajiem pasaulē. Uz pārvēršanos naskā Rakovska līdzīgu iespaidu atstāja, tērpjoties efektīgā kleitā.

FOTO: Rakovska un Pauls koncertā un ”afteparty”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl