Komentāri
FOTO: Prāta vētra dzied un spēlē jaunā diska prezentācijā
Foto: Skaties.lv

No šodienas populārā grupa Prāta vētra klausītājiem piedāvā savu jaunāko albumu 7 soļi svaiga gaisa. Pasākumam par godu Prāta vētra šodien organizēja diska prezentāciju ar viesiem, dziesmām un, protams, publikai bija iespējams beidzot arī ieraudzīt pašu disku. Skaties.lv piedāvā foto reportāžu no diska prezentācijas pasākuma. Skaties!

Līdz šim dzirdēti jau divi albuma singli – Ziemu apēst un Ēdenes dārzs. Abas kompozīcijas jau pirmajās dienās iekaroja klausītāju uzmanību un mūzikas topus. Ziemu apēst kļuva par sava veida pavasara moto, jo līdz ar singla publiskošanu ziema tiešām atkāpās. Ēdenes dārzs savukārt ir pati pirmā dziesma, ar kuru tika sākts albuma ieraksts. Dziesma par neprātīgu iemīlēšanos, arī sāpēm un krišanu kaislību okeānā – citiem vārdiem, par tiem ķiršiem sarkaniem tavos matos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Albumā 7 soļi svaiga gaisa iekļautas arī piecas citas kompozīcijas: 7 soļi svaiga gaisa, Pilsētas ugunis, Kad zvaigznes pār alejām krīt, Pastkastīte un Laimes satelīts.

Foto

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl