Komentāri
FOTO: par Amerikas skaistāko iedzīvotāju kronēta blondīne no Oklahomas
Foto: AFP/ SCANPIX

Amerikas Savienotajās Valstīs kronēta šā gada žilbinošākā skaistule. Par konkursa Miss Amerika 2015 uzvarētāju atzīta 26 gadus veca blondīne no Oklahomas. Tiesa, pasākumu aizēnojis skandāls, kura iniciators ir konkursa īpašnieks multimiljardieris Donalds Tramps, kurš pretendē uz Baltā nama saimnieka amatu.

Žūrija, kurā pārstāvēti visi 50 ASV štati un Kolumbijas apgabals, par šā gada skaistāko amerikānieti atzina 26 gadus veco Miss Oklahomu. Olīvija Džordana ir modele un aktrise, kas vienlaikus studē Bostonas Universitātē veselības zinātnes. Populārajā ikgadējā skaistuma konkursā otrajā vietā ierindojās 22 gadus vecā tumšmate Ilianna Guerra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Blondās skaistules uzvaru valsts mērogā gan aizēnojis skandāls, kurā iesaistīts konkursa līdzīpašnieks Donalds Tramps. Biznesa magnāts, kurš iesaistījies cīņā par ASV prezidenta amatu, saniknojis daļu sabiedrības ar saviem nicīgajiem izteikumiem par meksikāņu imigrantiem. Šā iemesla dēļ no skaistuma konkursa pārraidīšanas atteicās kanāls NBC. Konkursam bija steidzami jāmaina vadītāji. Tajā atteicās piedalīties vairāki tiesneši un mūziķi. Turklāt publikācijās par konkursa norisi Džordanas uzvarai veltītas tikai pāris rindiņas.

Lasi vēl