10 komentāri
FOTO: notikusi konkursa Mis un Misters Latvija pirmā atlase
Foto: F64

Svētdien, 10. aprīlī, notika nacionālā skaistumkonkursa Mis un Misters Latvija pirmā atlase.

Konkursam bija aicinātas pieteikties meitenes vecumā 18-24 gadiem un puiši vecumā 18-28 gadiem. “Atlasei pieteicās pietiekošs skaits jaunietes un jauniešu, lai varētu nokomplektēt nepieciešamo tandēmu 10+10. Puiši pieteicās mazāk, kas ir saprotami, un tā tas bijis vienmēr,” portālam Skaties.lv atklāja konkursa Mis un Misters Latvija organizatoru pārstāvis Jānis Mārtiņš Skuja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finālistiem konkursa laikā būs iespējas attīstīt un realizēt savus talantus, individualitāti, bet nacionālā konkursa uzvarētājiem būs tiesības pārstāvēt Latviju prestižākā skaistumkonkursā pasaulē Miss World.

Skaistumkonkursa Mis un Misters Latvija fināls notiks 23. jūlijā kinoteātrī Splendid Palace.

Kā sola aģentūra Miss and Mr Latvia, nacionālais konkurss Miss un Misters Latvija kļūs par skaistuma, veiksmes un popularitātes simbolu Latvijā.

Lūk, viņas un viņi, kas sacentīsies par Latvijas skaistākās sievietes un skaistākā vīrieša tituliem!

Foto

Šogad konkurss Mis un Misters Latvija atšķirsies ar starptautisku žūriju, kā arī Eiropā zināmu mūziķu priekšnesumiem. Neiztikt arī bez mūsu pašu māksliniekiem un pārsteigumiem uz skatuves. Par to plašāk tiks ziņots maijā, tikmēr sagatavošanas procesā konkursantus mācīs ne tikai apgūt skatuvi, bet arī runas mākslu, fizisko un cīņas kultūru, Cigun mieru un harmoniju.

Jau ziņojām, ka rīkot nacionālo skaistumkonkursu Mis un Misters Latvija pērn pēc vienošanās ar līdzšinējo skaistumkonkursu rīkotāju Intu Fogeli ieguva aģentūra Miss and Mr Latvia, kuru dibinājušas māsas Jūlija Djadenko-Muglere (World Miss University 2004) un Kristīne Djadenko (Mis Latvija 2005).

TOP komentāri

 • drosme
  +5 +5 0

  drosme

  Cienu visus jauniešus,ir jābut drosmei kko tādu darīt- pat neskatoties uz to, ka foto nav izdevušies. Galvenais ir redzēt cilvēkus dzīvē, jo foto ir mākslīgi veidots.
 • pele
 • Anna
  +2 +2 0

  Anna

  Es, protams, nevēlos kritizēt, bet apskatot bildes tomēr ir lietas, kas iekrīt acīs! Galvenokārt, tas taču ir skaistuma konkurss, un labi ja divām meitenēm bildēs ir redzams tvirts augums.... Visu cieņu pārējām meitenēm par uzdrīkstēšanos un drosmi, bet tomēr, ja Tu plāno doties uz šāda veida atlasi, kur būtisks kritērijs ir tieši Tavs ārējais izskats, tad, manuprāt, būtu tikai loģiski laicīgi sākt gatavoties šādam pasākumam un kaut vai nedaudz sevi savākt! Katrā nozarē ir jāiegulda darbs, lai būtu panākumi, un es domāju, ka šādi skaistuma konkursi nu galīgi nav izņēmums! Pati eju uz sporta zāli un ļoti labi zinu, cik smagi ir jāstrādā, lai augums būtu skaists. Es nerunāju par pilnīgu Bikini Body vai ko tādu, bet elementāri divus mēnešus pirms šāda veida atlasēm pastaigāt uz fitnesa klubu vai grupu nodarbībām un sakārtot savu ķermeni, lai tas būtu tvirts un izteiksmīgs, nevis nošļucis un nesavākts, būtu tikai loģiski..... Bet iespējams tas ir tikai mans skatījums uz šo...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl