FOTO: trīs Latvijā pazīstami mūziķi izkāpj no savas komforta zonas

Komentāri

Raidījums Bez Tabu: Dzīves smalkumi, kā jau ierasts, katru piektdienu arī izaicina kādu Latvijā pazīstamu cilvēku, un šoreiz tie būs divi – dziedātājs un vairāku TV šovu vadītājs Lauris Reiniks, Izklausies redzēts zvaigzne Antra Stafecka kā arī grupas Gain Fast solists Kaspars Zlidnis. Līdz šim neviens no viņiem nebija kāpis uz SUP dēļa, taču tas tika labots.

Abiem puišiem ļoti labi padodas noturēt toni dziedot, bet paskatīsimies, kā viņiem izdosies noturēties uz ūdens. Par to vairāk turpmāk atrodamajā video, kā arī ekskluzīvās fotogrāfijās tieši no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl