Komentāri
Foto: mūzika un cilvēki festivālā “Positivus”
Cilvēki bauda 3D koncertu kvalitāti, ko piedāvā Kraftwerk. (Foto: LETA)

Kad jūlijs rāda, ka sākas tā 20. datumi, ir skaidrs, ka aizvadīts kārtējais mūzikas un mākslas festivāls “Positivus”, lieku reizi apliecinot, ka tieši latviešu organizētais pasākums ir lielākais mūzikas notikums Baltijā.

Lielai daļai cilvēku gads ir sadalīts atskaites punktos – citam tie ir Ziemassvētki, citam – Līgo svētki, cits savu laiku plāno pavisam atšķirīgi, taču jau vairākus gadus diezgan daudziem sistēmā, pēc kā vadīties gada šķērsgriezumā, pievienots arī mūsu un Baltijas lielākais mūzikas un mākslas festivāls “Positivus”. Kad noslēdzas šis pasākums, ir skaidrs, ka vasara jau savu pusi no ceļa nogājusi, tāpēc, neskatoties uz lieliskajām emocijām festivāla laikā, braucot mājās, nepamet sajūta, ka rudens jaka varbūt nemaz tik dziļi vairs neatrodas. Toties ir arī cilvēki, kas šo pasākumu neapmeklē vai šogad dažādu iemeslu dēļ nesanāca iegriezties ciemos Salacgrīvā, tāpēc piedāvājam jums nelielu bilžu atskatu no tā, kā tad apmeklētājiem un grupām veicās festivālā. Šogad Salacgrīvā uzstājās tādi mākslinieki kā ”Kraftwerk”, ”Bastille”, Ellija Goldinga, ”The Kooks”, ”The 1975″, ”Daughter”, Laura Mvula, ”Junip”, ”Temples”, ”Of Montral”, ”MØ”, ”You me at six”, ”Kid Karate”, ”Birth of joy”, ”King Charles”, ”Pompeya”, ”FM Belfast”, ”Elbow”, Anna Kelvi, ”Future Islands”, ”AlunaGeorge”, Čets Feikers, ”NONONO”, kā arī ”And so I watch you from afar”, ”The Horrors”, ”A-Trak”, ”Just Blaze”, ”Tricky” un saksofonists Faro Sanderss ar grupu, kā arī Džastina Lī Brauna ar ”Latvian Blues band”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl