Komentāri
FOTO: Maijas vārda dienā viņu Star FM ēterā nomaina jaunais aizvietotājs – Ralfs Eilands
Foto: Skaties.lv

Savu debiju radio Star FM šodien piedzīvojis mūziķis, grupas PeR solists Ralfs Eilands. Interesanti, ka līdzšinējo ētera personību Maiju Rozīti-Krištopani, kura devusies bērna kopšanas atvaļinājumā, Ralfs nomaina tieši viņas vārda dienā.

Pirmdienas vakarā savu otro atvasīti – meitiņu – pasaulē laida Star FM ētera balss, TV3 laika ziņu diktore Maija Rozīte-Krištopane, tāpēc no šodienas viņu radio aizvietos Ralfs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim Ralfam savu debiju Star FM izdevies veiksmīgi noslēpt, tāpēc draugiem, kas viņu šodien sadzirdējuši radio ēterā, tas bija liels pārsteigums. Kā intervijā portālam Skaties.lv pastāstīja dziedātājs, viņam uztraukuma nav, jo jau līdz šim guvis pieredzi darbā radio. Vienīgais jaunums viņam esot laika ziņu lasīšana radio ēterā, tomēr arī ar to viņš veiksmīgi tiekot galā.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl