FOTO: Latvijas slavenības ballītē iepazīstas ar jaunajiem Samsung telefoniem

Komentāri
FOTO: Latvijas slavenības ballītē iepazīstas ar jaunajiem Samsung telefoniem
Foto: publicitātes

Izceļot tehnoloģiju sasniegumus kopā ar tikpat izcilu jaunās daiļslidotājas Angelīnas Kučvaļskas talantu, Samsung Latvijā oficiāli prezentējis jaunos Galaxy S7 edge un Galaxy S7 viedtālruņus.

Demonstrējot jauno viedtālruņu izsmalcinātību, vakara gaitā klātesošajiem bija iespēja atcerēties Samsung Galaxy sērijas pirmsākumus un attīstību, vizuāli izbaudot sešu mākslas vingrotāju un Angelīnas Kučvaļskas sniegumu. Ar jauno flagmaņu kameras priekšrocībām iepazīstināja fotogrāfs Krišjānis Eihmanis, savukārt virtuālās realitātes āres atklāja tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis. Viesu vidū bija arī vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, tostarp Baiba Sipeniece, Armands Simsons, Maija Silova, Ieva Adamss, Jānis Deinats, Jana Ezeriņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Samsung Galaxy S7 edge un Galaxy S7 bilžu kvalitāti nepietiekamas gaismas apstākļos pozitīvi vērtē TV seja un stila eksperte Maija Silova: ”Jaunā telefona kamera noteikti noderēs modes skatēs un vakara pasākumos, kā arī kalnu un dabas fotografēšanai – man ir svarīgi šādus dzīves brīžus iemūžināt kvalitatīvos attēlos. Samsung telefoniem esmu uzticīga jau astoņus gadus un esmu ļoti apmierināta ar to kvalitāti.”

Jaunie Galaxy S7 edge un Galaxy S7 tālruņi Latvijā pieejami no šodienas, 11. marta, vadošo mobilo sakaru operatoru veikalos un lielākajos elektropreču tirdzniecības centros.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl