Komentāri
FOTO: Kubasova pēc šova dodas atpūsties uz eksotisku salu
Foto: no Diānas Kubasovas personīgā arhīva

Ne tikai Elza Pole, bet arī citi dalībnieki, kā izskatās, devušies pelnītā atpūtā, lai izvēdinātu galvu no dejām un visa cita, kas sakrājies vairāk nekā 10 nedēļu laikā. Modele Diāna Kubasova devusies uz eksotisko Mahē salu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī sala ir viena no Seišelu salu valsts sastāvdaļām, un ir lielākā sala no Seišelu arhipelāga. Uz tās dzīvo nepilni 80 tūkstoši cilvēku, bet atrodas Indijas okeānā, uz austrumiem no Āfrikas kontinenta. Tieši tik tālu no mājām pašlaik atrodas modele un šova Dejo ar zvaigzni dalībniece. Savā Facebook profilā meitene padalījusies ar vairākām bildēm, un, skatoties tās un paveroties laukā pa logu, ne vienam vien noteikti pārņem balta skaudība par viņas pašreizējo lokāciju.

FOTO

Spriežot pēc ievietotajām bildēm, tur valda burvīgi laikapstākļi – termometra stabiņš dienas laikā turas virs 30 grādiem, brīnišķīga daba, svaigi augļi… Meitene bauda visu, ko vien šī sala spēj piedāvāt. Gaidām, kad tropiskais klimats beidzot sasniegs arī mūsu platuma grādus, kas kalpos par zīmi, ka arī pie mums vasara beidzot sāksies! :)

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl