Komentāri
FOTO: Kriss Mārtins sniedz pārsteiguma koncertu Indijā
Foto: AFP/ LETA

Britu grupas Coldplay solists Kriss Mārtins trešdien sniedzis pārsteiguma koncertu kādā bārā Indijas galvaspilsētā Deli.

38 gadus vecais Mārtins trešdienas vakarā ar Bolivudas mūziķi Višalu Dadlani ieradās bārā un nospēlēja koncertu pārsteigtajiem apmeklētājiem. Uzstāšanās netika iepriekš izziņota.

“Ko es vēl varu piebilst? Šis vakars bija grandiozs. Ar Krisu Mārtinu dziedājām izbrīnītam cilvēku pūlim,” pēc koncerta “tvītoja” Dadlani.

Lai arī pārsteiguma koncerta rīkotāji bija apmierināti ar paveikto, fanu ierakstos bija manāma vilšanās.

“Kriss Mārtins ieradās Indijā, nospēlēja Deli neplānotu koncertu un aizbrauca,” rakstīja kāds fans. “Žēl, ka manis tur nebija.”

“Lietas, kas vieno indiešus – sašutums un greizsirdība, ka Kriss Mārtins uzstājās Deli, bet viņi par to nezināja,” norāda kāds cits.

Mārtina uzstāšanos Summerhouse Cafe bārā vēroja indiešu aktrise Frīda Pinto.

Grupai Coldplay Indijā ir daudz fanu. Tādas dziesmas kā Yellow un Fix You bieži tiek dziedātas karaoke bāros, tādēļ bezmaksas koncerta palaišana garām daudziem bija liela vilšanās.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl