FOTO: krāšņums un posts! Anna Rozīte apceļo Indiju

Komentāri
FOTO: krāšņums un posts! Anna Rozīte apceļo Indiju
Foto: Twitter.com/Anna Rozīte

TV dīva Anna Rozīte pievienojusies tam Latvijas slavenību lokam, kas nav spējis pretoties daudzpusīgās Indijas valdzinājumam. Lai arī pēdējā laikā arvien vairāk tūristu sūdzas par netīrību un nesanitārajiem apstākļiem pat viesnīcās, šarmantā TV dīva saskatījusi pretējo.

“Mans stereotips par to, ka Ganga ir netīra, ir izgāzies, ļoti tīra, dzidra upe. Vietējie to katru vakaru godina,” stāsta Rozīte, daloties arī vērtīgos padomos: “Indijā neiesaku īrēt transportlīdzekli un pārvietoties pašam! Ja nu vienīgi gribas asākas izjūtas, jo satiksme Indijā ir pilnīgi “kukū”.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja sanāk būt Deli, noteikti iesaku aiziet uz Akshardham templi. Vēlams doties bez mantām un telefona, jo viss būs jānodod!” – dalās allaž pozitīvā TV raidījumu vadītāja.

“Džaipūra – Rozā pilsēta, 400 gadus veca, labi saglabājusies, jo neviens nekad to nebija varējis iekarot! Ja Džaipūrā kādā brīdī sagribas kaut ko internacionālāku un mums saprotamāku, tad Mamu’s Infusion ir ļoti jauka rietumnieciska kafejnīca.”

A. Rozīte paguvusi apskatīt ne vien krāšņos tempļus un mājīgās kafejnīcas, bet novērtēt arī vietējo tirgu, kas sevī glabā savdabīgu eksotiku.

“Indija ir daudzšķautņaina un kontrastaina. Apbūra arhitektūra, bet izbaudīju arī braucienu ar vietējo vilcienu.”

Foto

Foto: latviešu redzētais Indijā

Lasi vēl