FOTO: Kivičs nosvin linu kāzas, Grāvelis sveic ar mīlas balādi

Komentāri
FOTO: Kivičs nosvin linu kāzas, Grāvelis sveic ar mīlas balādi
Publicitātes foto

Valentīna dienā ļaužu pārpildītā itāļu restorānā Galleria d’arte tirdzniecības centrā Riga Plaza sanākušos ar dziesmām priecēja mūziķis Andris Kivičs, kā arī aktieri Gints Grāvelis un Rihards Lepers. Zīmīgi, ka tieši šajā dienā Kivičs svinēja ceturto kāzu gadadienu.

Tieši Valentīna diena ir Andra un Madaras Kiviču ceturtā kāzu gadadiena un savu vakara romantisko programmu noslēdza ar mīlestības apliecinājumu sievai Madarai, veltot dziesmu 28. jūlijs. Šo gada dienu dēvē arī par zīda un ziedu kāzu gada dienu jeb arī par linu kāzām. Uzskata, ka ap šo laiku pāra mājā ienāk pārticība, to arī restorāns Galleria d’arte novēl Andrim un Madarai kāzu jubilejā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Dailes teātra šarmantais aktieris Gints Grāvelis sanākušos priecēja ar mīlas balādēm latviešu valodā. Viesi atplauka un izbaudīja lielisko sniegumu – ne vien dāmu sejās bija vērojams prieks par aktiera sniegto muzikālo izpildījumu, bet ar sajūsmu to uztvēra arī bērni ģimenes galvas – kungi, tēvi, draugi. Tā kā Gints Grāvelis ir viens no atpazīstamākajiem aktieriem kā teātrī, tā dažādos Latvijas seriālos – apmeklētāji ar nodomu esot nākuši uz restorānu Galleria d’arte, lai satiktu aktieri dzīvē, akcentē restorāna pārstāve Antra Ozoliņa.

Arī aktieris Rihards Lepers veltīja apmeklētājiem romantiskas dziesmas, savukārt vakaru noslēdza ar atsevišķu apsveikumu Kiviču ģimenei kāzu jubilejā, nodziedot pārim dziesmu Morena De Mi Corazon.

Foto

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl