FOTO: Keitijas Perijas koncerts Rīgā!

Komentāri
FOTO: Keitijas Perijas koncerts Rīgā!
(Foto: LETA)

Svētdien, 15. martā, Arēnā Rīga iespaidīgu šovu sniedza ASV superzvaigzne Keitija Perija (Katy Perry).

Krāšņa horeogrāfija, sarežģīti triki, neskaitāmas kostīmu maiņas un salūts noslēgumā – dziedātāja apliecināja ārvalstu presē jau izskanējušās ziņas, ka Keitijas Perijas Prismatic World Tour šovs ir viens no šobrīd labākajiem uzvedumiem pasaulē. Koncertu noskatījās aptuveni 11 000 skatītāju, visas biļetes bija izpārdotas jau vairākas dienas pirms pasākuma norises.

Keitijas Perijas koncertā tika konstatēti arī prasmīgi biļešu viltojumi – cilvēki, kas bija iegādājušies biļetes no pārpircējiem, pie ieejas piedzīvoja nepatīkamu pārsteigumu, jo iekļūšana pasākumā tika liegta. Koncertaģentūra FBI atgādina, ka tikai iegādājoties biļetes pie oficiālajiem biļešu izplatītājiem, tiek garantēts biļešu autentiskums.

Koncertā izpildīto dziesmu saraksts:

Roar
Part of Me
Wide Awake
This Moment / Love Me
Dark Horse
E.T.
Legendary Lovers
I Kissed a Girl
Hot N Cold
International Smile / Vogue
By the Grace of God
The One That Got Away / Thinking of You (Acoustic)
Unconditionally
Megamix Dance Party
Walking on Air
This Is How We Do / Last Friday Night (T.G.I.F.)
Teenage Dream
California Gurls
Birthday
Firework

6. aprīlī Arēnā Rīga uzstāsies superzvaigzne, viena no šovbiznesa slavenākajām personībām, britu mūziķis Robijs Viljamss (Robbie Williams). Arī biļetes uz Robija koncertu ir izpārdotas. 23. martā pārdošanā nonāks pēdējās biļetes – neizpirktās biļešu rezervācijas, tāpēc sekojiet informācijai koncertaģentūras FBI sociālajos kanālos!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl