Komentāri
FOTO: Kambalam treniņos dienvidu tveicē asistē mīļotā sieviete
Foto: Facebook.com/zanegromova

Basketbolists Kaspars Kambala (36) jau mēnesi dzīvo Turcijā, kur trenē profesionālus basketbola spēlētājus. Uz svarīgo notikumu sportists devies kopā ar draudzeni Zani Pertniku-Gromovu (25), kura mīļotā vadībā atsākusi sportot.

”Gadu nebiju nodarbojusies ar sporta aktivitātēm, jo man bija mācības un sportošanai laika neatlika. Tagad mani trenē Kaspars – viņš dod vingrinājumus atsevišķām muskuļu grupām – kājām, rokām, dibenam, mugurai. Bet brīvdienās mēs skrienam krosiņus,” žurnālam Kas Jauns klāsta Zane Pertnika-Gromova. ”Sportošana kopā ar mīļoto dod tādu kā tonusu iesākto turpināt,” akcentē Kambalas draudzene.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaspars Kambala Turcijas pilsētā Kemerā trenē sportistu, starp kuriem ir arī divi latvieši, fizisko sagatavotību un vada basketbola treniņus, bet brīvajā laikā kopā ar mīļoto sievieti nododas pilnvērtīgai atpūtai – dodas uz senajām pilsētām un ar kuģīti dodas uz Grieķijai piederošajām salām. Nesen pāris kopā ar draugiem ar kuģīti devies ceļojumā uz Grieķijas salām Kas un Meis, turklāt ceļojums ildzis vien 30 minūtes. Lai gan dažbrīd mācot ilgas pēc mājām, pāris novērtē iespēju vasaru pavadīt dienvidos.

Kaspars un Zane ar fotogrāfijām no notikumiem sporta zālē un brīvajā laikā dāsni dalās sociālajos tīklos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl