FOTO: kādreizējā Viņas melo labāk zvaigzne dodas muzikālā koncerttūrē ar Paukštello

Komentāri
FOTO: kādreizējā Viņas melo labāk zvaigzne dodas muzikālā koncerttūrē ar Paukštello
Foto: Modris Helds

Seriāla Viņas melo labāk Kristīnes lomas atveidotāja, Dailes teātra aktrise Inita Dzelme metusies uz vienu roku ar Jāni Paukštello un šajā rudenī apceļos Latviju ar īpašu koncertprogrammu Vidū pašai dzīvībai. Portāls Skaties.lv piedāvā bildes no atklāšanas koncerta Liepājā.

Koncertstāsts Vidū pašai dzīvībai iekļaus jaunas, vēl nekur neskanējušas, kā arī jau tautā iemīļotas komponista Gaita Lazdāna dziesmas tikai un vienīgi ar dzejnieka Jāņa Petera dzeju un dziesmu tekstiem. Šī ir pirmā Jāņa Petera un Gaita Lazdāna sadarbība tik lielā projektā, kura pavadošajā sastāvā ir iesaistīti Latvijā pazīstami mūziķi – pianists Artūrs Palkēvičs, saksofonists Zintis Žvarts, basģitārists Aivars Vīksna, ģitārists un dziedātājs Mārtiņš Taranda, bundzinieks Edgars Raila un jauniešu kora Balsis vokālā grupa (vadītājs Ints Teterovskis).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Kā īpašie viesi koncertā dziedās arī bērni no dažādām vokālajam studijām:

  • Liepājā – vokālais ansamblis Gaismiņa;
  • Ventspilī – popgrupa Jūras akmentiņi;
  • Cēsīs – popgrupa Hey;
  • Jēkabpilī – vokālais ansamblis Ding Dong;
  • Rīgā – vokālā studija Tev un man;
  • Koncertstāsta režisors – Valdis Lūriņš.

Caurvijoties Jāņa Petera mīlas dzejai, visas programmas garumā abu aktieru izpildījumā skanēs gan Jāņa Paukštello, gan arī Initas Dzelmes solodziesmas un, protams, dziesmas duetā – Ielūgums, Strazda Dziesma, Nakts Vecrīgā, Tavs Tuvums, Vidū Pašai Dzīvībai, būs tikai dažas no gandrīz divu stundu garās koncertprogrammas. Kā atzīst mākslinieki un viņu radošais kolektīvs – šis būs romantikas un mīlestības pilns dvēseļu lidojums Vidū pašai dzīvībai!

Lasi vēl