2 komentāri

Kopš Jura Poškus dokumentālās filmas Bet stundas nāk iznākšanas uz ekrāniem pagājuši vairāk nekā desmit gadi. Kā šodien dzīvo un ko dara viens no filmas galvenajiem varoņiem Valērijs Cīrulis? Skaidrs ir viens – laicīgās baudas viņš sev neliedz.

Valērijs, kurš filmā pārstāvēja materiālista pozīcijas, no saviem ideāliem nav atkāpies arī šodien, liecina sociālās saziņas tīklos publicētās fotogrāfijas, kas liek noprast, ka līdzās joprojām aizrautīgai Jēzus vārda sludināšanai Valērijs ir īsts dzīves baudītājs. Viņš itin bieži jautrās kompānijās ietur gardas maltītes vienā no galvaspilsētas smalkākajiem restorāniem Gastronome, ir dedzīgs sabiedrisku pasākumu apmeklētājs un pat pamanījies iekārtoties kādā VIP pasākumā, no kura lepna liecība ir fotogrāfija kopā ar šovā TV zvaigzne iepazīto Edgaru Toretto. Starp citu, Edgars redzams ne vienā vien Valērija fotogrāfijā. Ziemassvētku laikā Valērija sirds kļūst vēl plašāka, un viņš, kā pats norāda, palīdz veciem cilvēkiem ar pārtiku. Tomēr kā košs garnējums visam pa virsu ir Cīruļa kunga paziņojums zem fotogrāfijām, kurās pats iemūžināts ar brangiem naudas žūkšņiem: “Saņemat renģēdāji :) Tie kas mani izsmejat paši varat apd***ties.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saņemat renģēdāji:) Tie kas mani izsmejat paši varat apdirsties

Posted by Daniels Cīrulis on otrdiena, 2015. gada 19. maijs

 

Palīdzēsim veciem cilvēkiem ar pārtiku.

Posted by Daniels Cīrulis on ceturtdiena, 2015. gada 24. decembris

 

MC2 Daniels Cīrulis un Kaspars Giberts. Garšīgas vakarinas ar Tā Kunga svētību

Posted by Daniels Cīrulis on pirmdiena, 2015. gada 12. oktobris

 

Edgars Toretto Kaspars Giberts

Posted by Daniels Cīrulis on svētdiena, 2015. gada 11. oktobris

 

lielo viru pasakums VIP ar Latvijas radio 2 prieksniekiem in sex ekspertu EdgarsToreto

Posted by Daniels Cīrulis on piektdiena, 2015. gada 19. jūnijs

 

Ēdu kā lielais boss

Posted by Daniels Cīrulis on pirmdiena, 2015. gada 8. jūnijs

Arī otrs filmas varonis Ēriks Punculs nav uzgriezis muguru laicīgajām baudām. Līdzās Bībelei viņš ikdienā mēdz pārlapot arī grāmatu ar viennozīmīgu nosaukumu Hot Babes.

Zīmīgi, ka abi agrākie sabiedrotie draudzību vismaz Facebook nav nodibinājuši. Ko tas varētu nozīmēt?

2003. gadā pašmāju kino mīļotāju sirdis saviļņoja filma par Ēriku un Danielu, kuri Rīgas ielās sludina Evanģēliju un savu izpratni par kristieša dzīvi. Kaut abi draugi, viņi ieņem radikāli pretējas ideālista un materiālista pozīcijas. Misijas sajūtu abiem dod Bībele, kas ir viņu rokasgrāmata neierastajā pilsētas vidē. Jura Poškus dokumentālā filma Bet stunda nāk ir grotesks un reizē patiess stāsts par cilvēkiem, kas mēģina savienot fanātisku ticību ar pasaulīgās dzīves kārdinājumiem un izdzīvošanas prasībām.

Video: fragments no slavenās kinolentes

TOP komentāri

  • Zvaigžņu vilks
    0 0 0

    Zvaigžņu vilks

    Tiešām ir tik liela garīgā nabadzība ka pat žurnałjugām nav par ko rakstīt ? Skaties.lv strauji kłūst par dzeltenu izdevumu :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl