FOTO: Jānis Sproģis 71. dzimšanas dienu sagaida pārsteidzošā izskatā

6 komentāri
FOTO: Jānis Sproģis 71. dzimšanas dienu sagaida pārsteidzošā izskatā
Foto: F64

Izcilais latviešu tenors un vokālais pedagogs Jānis Sproģis, kuram šodien, 14. oktobrī, aprit 71. dzimšanas diena, ievērojami notievējis. Nezinātu – nepateiktu, ka tas ir viņš!

Dziedātājs, ko vairums tautiešu pazīst kā raženā Lielvārža atveidotāju Atmodas laika slavenajā rokoperā Lāčplēsis un vienu no pieciem tenoriem, savu 71. dzimšanas dienu sagaidījis pavisam jaunā ampluā. No fotogrāfijām jaušams, ka dziedātājs  atvadījies no vairākiem desmitiem kilogramu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jānis Sproģis dzimis 1944. gada 14. oktobrī Kuldīgā sešu bērnu ģimenē. Ar šo vietu saistās arī viņa gaitas šodien – jau vairākus gadus viņš pastāvīgi dzīvo tēva mājās Kuldīgas novada Padures pagastā.

Jānis Sproģis šā gada februāra beigās mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons 2014 pasniegšanas ceremonijā saņēma balvu par mūža ieguldījumu Latvijas mūzikas attīstībā.

Kā Sproģa kungs izskatās šodien, un kāds viņš bija agrāk, skaties galerijā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl