FOTO: Igo, dabas iedvesmots, radījis greznus traukus

Komentāri
FOTO: Igo, dabas iedvesmots, radījis greznus traukus
Foto: F64

Mūziķis, daudzpusīgais mākslinieks Igo ceturtdienas, 11. februāra, pēcpusdienā tirdzniecības centrā Alfa esošajā trauku veikalā Rito prezentēja savu jauno trauku dizaina sēriju, kurai iedvesmu smēlies savā dārzā.

Igo sadarbībā ar Latvijas trauku apdrukas ražotni Dekolserviss izveidojis plašu dizaina tējas servīzi un glāžu sēriju ar nosaukumu Vējš sola lapai debesis…, kas sagatavota, izmantojot Igo zīmējumus un trauku dekora dizainu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Trauku noformējumā izmantoju zīmējumus, kas radušies, pētot un zīmējot manā dārzā augošā ginka koka lapas, attīstot tās līdz tauriņa tēlam. Ginks tiek uzskatīts par abpusējas sapratnes, mīlestības, dzīves ilguma un nepārtrauktības simbolu. Taurenis ir ļoti spēcīgs simbols daudzās kultūrās un simbolizē prieku, brīvību un cerību. Leģenda vēsta, ka tauriņi nodod ikvienu vēlēšanos tālāk debesīm. Pateicos par iespēju kopīgi attīstīt ideju par vienotu trauku sērijas izveidi, tādā veidā rosinot meklēt dzīvē skaisto un saskanīgo,” par paveikto teic autors.

 

Foto

Dizaina trauki veidoti dekola tehnikā, iekļaujot roku darbu, kura rezultātā dekols tiek apdedzināts ļoti karstā temperatūrā un trauku dekors nav nomazgājams.

Kopējais process no idejas, zīmējuma un trauku izvēles līdz pat tehniskajam risinājumam un darba realizācijai aizņēmis divus mēnešus.

Traukus varēs iegādāties ikviens interesents, tiesa, tie pieejami limitētā skaitā.

Sāktos kopprojektus ar pazīstamiem Latvijas māksliniekiem Rito plāno turpināt arī šogad. Šobrīd veikalos pieejami arī mākslinieces Elitas Patmalnieces un Roberta Koļcova dizaina trauki.

Lasi vēl