FOTO: Holivudas zvaigzne Kannu festivāla sarkanajam paklājam izvēlas Latvijas zīmola kleitu

Komentāri
FOTO: Holivudas zvaigzne Kannu festivāla sarkanajam paklājam izvēlas Latvijas zīmola kleitu
Foto: publicitātes

Vēl viens iemesls lepoties ar savējiem! 

Rūbija Bārnhila ir uzlecoša Holivudas zvaigzne, meitene, kura 11 gadu vecumā lieliski orientējas ne tikai kinomākslā, bet arī modē. Rūbija aug Češīras grāfistē, tiek audzināta labākajās britu tradīcijās, un ar savām lieliskajām manierēm un izkopto gaumi jau kopš 2011. gada iekaro kino skatītāju sirdis. Šobrīd viņas honorārs par lomu Stīvena Spīlberga filmā The big friendly giant (Lielais draudzīgais milzis) sasniedz apmēram 490 tūkstošus sterliņu mārciņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā nedēļas nogalē uz prestižā Kannu kinofestivāla sarkanā paklāja Rūbija izgāja latviešu zīmola Lazy Francis kleitā.

“Kā mūsdienīgs bērns, Rūbija sev kleitu meklēja interneta veikalā Childrensalon.com, kur līdzās tādiem zīmoliem kā Burberry, Dior, Gucci, Fendi, Roberto Cavalli var atrast arī mūsu radītos apģērbus. Mums paveicās, viņai iepatikās tieši mūsu kleita – Lazy Francis jau lielu popularitāti iekarojušais modelis,” stāsta zīmola dizainere Olga Krūze. “Es ar Rūbiju tikos klātienē. Zālē, kur bija daudz tērpu no pasaules augstākā līmeņa dizaineriem, un viņas stilists viņai piedāvāja kleitas, kas bija viena par otru krāšņākas, Rūbija atkal izvēlējās Lazy Francis.”

Foto

“Domāju, ka ir lieki stāstīt, cik lieliski bija to piedzīvot! Es ar savu darbu ļoti cenšos iekarot ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu bērnu sirdis, un šis bija izcils panākums! Mani pārsteidza šīs meitenes profesionalitāte – viņa izvēlējās kleitu, kas atšķīrās no visām citām un atteicās no savu palīgu piedāvājumiem to papildināt ar bantēm, lentām, volāniem un ziediem”-  ar iespaidiem dalās dizainere. “Sinepju zaļā krāsa lieliski izcelsies uz Kannu sarkanā paklāja!”-pārliecinoši teica Rūbija un nekļūdījās.

“Notika tikai viena kleitas piemērīšana Londonā, tāpēc darbu bija jāpaveic nevainojami – lai tērps meitenei derētu ideāli.” Olga Krūze skaidro, ka laika bija ļoti maz – tikai divas dienas! “Man nebija laika šūt jaunu kleitu un kolekcija jau bija teju pilnībā izpārdota. Neraugoties uz to, ka Rūbijai ļoti patika pie kleitas apakšmalas piestiprinātie zvaniņi, tos vajadzēja no kleitas noņemt, jo to skaņas Rūbijai traucētu sniegt intervijas. Šī kleita ir radīta no dabīgā zīda un 25 metriem vieglu smalku mežģīņu apakšsvārkos, un noteikti ir sarkanā paklāja cienīga!”- dalās pieredzē Krūze.

Jāpiebilst, ka jaunajai aktrisei šis bija pirmais tāda līmeņa pasākums. Viņa pati to komentēja, stāstot, ka pirms filmēšanās ilgi apmeklējusi teātra mākslas nodarbības. “Tas ir īsts brīnums, ka es esmu šeit!” – Rūbija teica žurnālistiem. Fotogrāfijas, kurās viņa redzama pie rokas Stīvenam Spīlbergam, īsā brīdī sociālajos tīklos apceļoja visu pasauli. Tā strādā Holivudā!

Foto: Lazy Francis veikala atklāšana Rīgā

“Ceram, ka mūsu kleitas iekaros Rietumu tirgu! Šis droši vien būs pirmais tāda līmeņa veiksmes stāsts “par kleitu no Latvijas!” Ielauzties starptautiskajā tirgū nav viegli, tur ir daudz talantīgu cilvēku! Tātad – izvēle ir klientu ziņā! Mums tās ir mazas meitenes un zēni, kuriem patīk justies ērti, būt stilīgiem, būt personībām un atšķirties no citiem!” Zīmols Lazy Francis rada ne tikai “couture” kolekcijas, bet arī ikdienas tērpus, kuros akcents likts uz augstas kvalitātes materiāliem un īpašām detaļām, kas padara kolekcijas unikālas.”

Zīmola Lazy Francis darinātais bērnu un pusaudžu apģērbs jau ir pazīstams Latvijā un tālu ārpus tās robežām, kā arī izpelnījies vairāku prestižu modes žurnālu uzmanību. Zīmols ir pazīstams ar saviem izsmalcināti skaistajiem apģērbiem meitenēm, un, atsaucoties klientu vēlmēm, ir paplašinājis piedāvājumu arī zēniem vecumā no 1 līdz 14 gadiem ar uzvalkiem un krekliem svinībām, kā arī ikdienas apģērbu. Jau kopš pašiem zīmola pirmsākumiem 2013. gadā Lazy Francis savus apģērbus un aksesuārus darina un pārdod Latvijā, pašā Rīgas sirdī un ārpus tās, kā arī interneta veikalā Lazyfrancis.com.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl