FOTO: galvaspilsētas stilīgākie un slavenākie pulcējas jauna itāliešu veikala atklāšanā

Komentāri
FOTO: galvaspilsētas stilīgākie un slavenākie pulcējas jauna itāliešu veikala atklāšanā
Foto: publicitātes

Ceturtdienas vakarā vienā no Rīgas centra elegantākajiem jūgendstila pieminekļiem norisinājās jaunā itāliešu modes zīmola Marina Rinaldi veikala svinīgā atklāšana.

Jaunā veikala atklāšana vienuviet pulcēja teju vai 100 izsmalcinātas elegances cienītājus – modes redaktorus, stilistus, fotogrāfus, sabiedrības dāmas un kungus, kā arī citus zīmolam raksturīgā, izsmalcināti sievišķīgā stila pazinējus. Tāpat svinīgo vakaru izbaudīt bija ieradušies arī zīmola pārstāvji no saulainās Itālijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viesu vidū bija arī aktrise Agnese Zeltiņa, dziedātājs Kašers un citas Latvijā labi zināmas personas.

FOTO

Pozitīvām emocijām piesātinātā pasākuma ievaddaļā viesus sveica profesionālu arfistu duets ar liegām kompozīcijām Initas Nailandes un Jekaterinas Suvorovas izpildījumā, kam sekoja vakara vadītājas – allaž dzirkstošās stila dizaineres un modes ekspertes Kristīnes Rudzinskas – uzruna, kas, tērpusies smalkā Marina Rinaldi jaunās rudens-ziemas sezonas kolekcijas tērpā, iepazīstināja klātesošos ar visā pasaulē iecienīto plus size sieviešu modes zīmolu un tā radīšanas vēsturi, kā arī jaunākajām veikalā pieejamajām apģērbu un aksesuāru kolekcijām.

Uzreiz pēc tam kā pasākuma saldais ēdiens tika pieteikta jaunā un talantīgā topošā operdziedātāja Gita Rebeka Dirveika, kas acumirklī aizkustināja klātesošos ar vairākām emocionāli izpildītām pasaulslaveno komponistu Mocarta un Pučīni operas ārijām, lieliski papildinot Marina Rinaldi veikala itālisko gaisotni. Kā ierasts, svinīgajā pasākumā neiztrūka arī smalkas uzkodas un atspirdzinoši dzērieni, par ko gādāja viens no galvaspilsētas pieprasītākajiem restorāniem – 3 pavāru restorāns.

Lasi vēl