Komentāri
FOTO: Fredis Zelta Mikrofona jubilejas vadīšanai noraudzījis īpaši ekstravagantu tērpu
Foto: Facebook.com/Andris Freidenfelds

Komiķis, mūziķis un radio DJ Andris Freidenfelds jeb vienkārši Fredis ir ilggadējs Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas Zelta Mikrofons vadītājs. Šovakar viņš uz skatuves vadītāja ampluā kāps jau 20. reizi, tāpēc viņš nolēmis parūpēties par neaizmirstamu tēlu.

”Mūzikas Ierakstu Gada Balvas ceremonijai tērps gatavs! Paldies aģentūra Stils un Furnitūra,” dienu pirms svarīgā pasākuma savā Facebook.com kontā raksta Fredis, pievienojot visai amizantu foto. Jāteic, ka viņa tērpa izvēli ar sajūsmu uztvērusi sabiedrība bildi “ielaikojot” vairāk nekā 1,2 tūkstošus reižu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai tiešām šādu viņu redzēsim uz skatuves? Skaties Zelta Mikrofona tiešraidē portālā Skaties.lv plkst. 19:10, kad pieslēgsimies Zelta Mikrofona sarkanajam paklājam, bet uzreiz pēc tam – pašai ceremonijai.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl