Komentāri
FOTO: Evija Skulte brien pa zālāju augstapēžu apavos un uzņem selfijus
Foto: Skaties.lv

Trešdienas priekšpusdienā tautā iemīļotā teātra un TV aktrise, seriāla Viņas melo labāk zvaigzne un šova Dejo ar zvaigzni dalībniece Evija Skulte baudīja atkalsatikšanos ar Nacionālā teātra kolēģiem.

Neraugoties uz saspringto vasaru, kas aizvadīta seriāla Viņas melo labāk 4. sezonas filmēšanā, aktrise staroja un nežēloja skūpstus, samīļojot teātra kolēģus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kamēr citi aktieri deva priekšroku ērtākam apģērbam, Skulte ar varonīgu stāju soļoja augstpapēžu apavos. Tikpat graciozi viņai izdevās pārvarēt Kronvalda parka zālāju, kur notika aktieru kopbildes uzņemšana slavenā fotogrāfa Jāņa Deinata uzraudzībā.

Arī pati Skulte uzņēmās fotogrāfes lomu, priecīgo brīdi iemūžinot pašiņos jeb selfijos.

FOTO

VIDEO: Viņas melo labāk jaunākā sērija

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl