FOTO: britu prinči pārsteidz aizsargķiverēs un darba vestēs

Komentāri
FOTO: britu prinči pārsteidz aizsargķiverēs un darba vestēs
Foto: AFP/ LETA

Lielbritānijas prinči Viljams un Harijs būs redzami jaunā televīzijas raidījumā, kas saistās ar mājokļu renovēšanu. Viņi kopā ar daudziem brīvprātīgajiem iesaistījušies labdarības akcijā, būvējot mājas kara veterāniem.

Karaliskie brāļi šajā pasākumā bija redzami nevis tradicionālajos uzvalkos, bet gan aizsargķiverēs un atstarojošās darba vestēs.

Labdarības akcijas ietvaros Mančestrā tiks renovētas astoņas mājas un 62 ēku fasādes. Šajās mājās būs dzīvokļi Lielbritānijas armijas kara veterāniem – invalīdiem. Abiem brāļiem ir liela armijas pieredze, abi prot lidot ar kaujas helikopteriem un darīt lietas, kas daudziem ierindas valsts iedzīvotājiem ir svešas.

Tagad tauta pirmo reizi redz, kā abiem karaļnama pārstāvjiem sokas tādi darbi kā sienu krāsošana un flīžu likšana. Notiekošais tika filmēts arī raidsabiedrības BBC realitātes šovam par mājokļu renovēšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl