Komentāri
FOTO: Bleika Laivlija sarīko vīram Raienam Reinoldsam jaukāko dzimšanas dienas ballīti
AFP

Kādam 40 gadu dzimšanas diena nemaz nav priecīgs un gaidīts notikums un jubilejas svinības nākas paciest kā zobu sāpes. Bet ne Raienam Reinoldsam! 

Par vienu no jaukākajām dzimšanas dienas svinībām bija parūpējusies Dedpūla aktiera skaistā sieva Bleika Laivlija. Aizvadītajā nedēļas nogalē, svinot Raiena nozīmīgo dzimšanas dienu, svinības Ņujorkā bija izplānotas tā, lai atsauktu atmiņā vietu, kur abi iemīlējās viens otrā. Vakariņas tika ieturētas japāņu restorāna O Ya, un tieši šo restorānu, tikai Bostonā, Bleika un Raiens bija izvēlējušies savam pirmajam randiņam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aktieru Instagram kontos publicētajos momentuzņēmumos var redzēt baloniem dekorētu telpu, kurā saskaņā ar žurnālā People ziņoto bijušas izvietotas arī gadu gaitā tapušās pāra fotogrāfijas, tostarp Reinoldsa 35 gadu jubilejas svinības, kuras notika laikā, kad abi tikko bija iepazinušies.


Ierakstā pie savā Instagram kontā publicētās fotogrāfijas Raiens Reinoldss atzīst, ka šī bijusi viņa visu laiku labākā dzimšanas diena, par ko lielu paldies viņš saka savai sievai.

A photo posted by Blake Lively (@blakelively) on

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl