FOTO: Baļčunaite pārsteidz ar rozā matu krāsu

Komentāri
FOTO: Baļčunaite pārsteidz ar rozā matu krāsu
Foto: facebook/vita.balcunaite

Rudens košums pārņem ne tikai koku lapotnes, bet arī pašmāju daiļavas. Raugi, dziedošā aktrise Vita Balčunaite no gaišmates kļuvusi par sarkanu matu nēsātāju. ”Katrā gadalaikā ir savs skaistums, kas jāiemācās novērtēt ar pateicību,” portālam Skaties.lv atzīst dziedošā aktrise Vita Baļčunaite.

”Reiz, kad stājos Latvijas Kultūras akadēmijas kino un dramatiskās aktiermeistarības kursā, man bija koši tumšsarkana matu krāsa,” portālam Skaties.lv pastāstīja Vita Baļčunaite. Šoruden radusies iekšēja vajadzība atgriezties pie līdzīga matu toņa. ”Nedēļu staigāju ar šo domu, tomēr vēlme nepārgāja, bet gan kļuva vēl noturīgāka un pašsaprotamāka. Matu tonis gan izdevies citādāks, nekā biju iecerējusi, jo šoreiz izmantoju ne matu krāsu, bet gan šampūnu, tomēr man patiesi patīk. Jūtos lieliski! Enerģijas pārpilna!” lēmumu mainīt matu krāsu skaidro aktrise.

Ja vēl pirms neilga laika Vita bija mazliet saskumusi, ka jāatvadās no vasaras, tad šobrīd viņa ir gatava rudenim un vēsākajiem gada mēnešiem. ”Katrā gadalaikā ir savs skaistums, kas jāiemācās novērtēt ar pateicību!” akcentē aktrise. Viņa akcentē, ka ārējais ietvars neizmaina saturu, tā kā viss saglabājas līdzsvarā. ”To, kādi esam, veido mūsu domas un rīcība. Savukārt matu krāsa ir vien emocija,” teic Vita.

Aktrise neslēpj, ka šobrīd gan krāsojošais šampūns jau skalojoties laukā, tādēļ matu krāsa kļuvusi gaiši rozgana. Rozā gan nekad nav bijusi Vitas krāsa, tomēr nu tā ir uz viņas galvas. ”Ja dzīvē kaut ko ļoti vēlies vai arī no kaut kā ļoti baiļojies vai nevēlies, tad to noteikti piesaistīsi,” smaida aktrise.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl