Komentāri

Trešdien, 23. martā, ar slavenību “burziņu”, filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma Latvijas pirmizrādi un supervaroņu cienīgām atrakcijām tika atklāta kinoteātra Kino Citadele jaunā kinozāle Scape.

Filmas pirmizrādē pulcējās kino mīļotāji un sabiedrībā zināmas personas – pasākumu un TV raidījuma Kinomānija vadītāja Anna Rozīte, dziedātāja Aminata, pasākumu un ballīšu vadītāja Sindija Vilde-Spinga, Hokeja kluba Dinamo tehniskais direktors un TV spēles SuperBingo vadītājs Armands Simsons, aktieris Intars Rešetins, mūziķis un kinorežisors Aigars Grauba, kinorežisors Andrejs Ēķis un citi. Pasākumu vadību savās rokās bija ņēmuši Renārs Zeltiņš un Mārtiņš Kapzems. Atgādinām, ka tieši šie abi kungi kopš pagājušās nedēļas nogales, iejūtoties supervaroņu tēlos, atraktīvā veidā aicināja uz filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma pirmizrādi Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Par jauno kinozāli priecājas arī kinorežisors Andrejs Ēķis.

 

Kinorežisora sajūsma ir pamatota, jo kinozālē Scape uzstādīts Latvijā pirmais Barco 4K lāzerprojektors, kas ļaus pamanīt smalkākās filmas nianses. Jaunā tehnoloģija sniedz Latvijā vēl neredzētu attēla kvalitāti – dabīgas krāsas, labāku kontrastu proporciju gan gaišajiem, gan tumšajiem kadriem. Barco 4K lāzera projektori kopumā pasaulē uzstādīti mazāk nekā 100 kinozālēs. Kino Citadele var lepoties arī ar Ziemeļeiropā platāko ekrānu – 24 metri.

Kinozālē ierīkota Ziemeļeiropā jaudīgākā skaņas sistēma Dolby Atmos, kas īpaši radīta, lai izjustu daudzdimensiju skaņu. Visaptverošu skanējumu ar pārsteidzošu dzidrumu, pilnasinīgām detaļām un dziļumu nodrošina zāles sienās un arī griestos iebūvētie 87 skaļruņi.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl