FOTO: Aija Andrejeva pārsteidz ar ļoti divdomīgu izskatu

12 komentāri
FOTO: Aija Andrejeva pārsteidz ar ļoti divdomīgu izskatu
facebook.com/kaspars.ansons

Arī slavenības ir tikai cilvēki ar savām vājībām – to nedēļas nogalē lieku reizi atgādinājusi Aija Andrejeva. Dziedātāja savus fanu pārsteigusi nudien ērmotā izskatā.

Kamēr tūkstošiem ļaužu ballējas vasaras lielākajā mūzikas festivālā “Positivus”, īstu jautrību sev un saviem virtuālajiem draugiem sarūpējuši dziedātāja Aija Andrejeva un mūzikas autors, ģitārists un producents Kaspars Ansons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi sadarbības partneri nodevušies nudien trakai izpriecai, sejas apkrāsojot ar flomāsteru.

“Visas “Positivus” maskas nobāl no jūsu pozitīvo flomARTistu izpildījuma,” daloties iespaidos par redzēto, prieku neslēpj kāds komentētājs.

Fotogrāfijā visvairāk uzmanības piesaista Andrejevas piere. To, ka dziedātājas sejas krāsojumā kāda detaļa tik ļoti atgādina vīriešu ģenitālijas, pamanījis cits komentāra autors: “Aija, tev kaut kas pie pieres…”

Iespējams, šonedēļ zvaigznes sastājušās īpaši nebēdnīgā stāvoklī. Jau vēstījām, ka ar īstenu makšķernieku jociņu savus fanus iepriecināja aktieris Kristaps Rasims.

Foto: daiļā Aija Andrejeva uz skatuves un dzīvē

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl