Fils Kolinss nākamgad atgriezīsies ar jaunu koncerttūri

Komentāri
Fils Kolinss nākamgad atgriezīsies ar jaunu koncerttūri
AFP

Fils Kolinss gatavojas atgriešanās koncerttūrei Not Dead Yet (Vēl neesmu miris) – leģendārais dziedātājs part to paziņojis pirmdien, atklājot deviņus koncertu datumus Eiropā nākamā gada jūnijā.

Koncerttūre sāksies 4.jūnijā Londonā, kur piecus vakarus pēc kārtas Kolinss uzstāsies Karaliskajā Albertholā. Pēc tam mūziķis dosies uz Vāciju, kur sniegs divus koncertus, un tūre noslēgsies ar vēl diviem koncertiem Parīzē. Biļetes uz šiem koncertiem tirdzniecībā nonāks piektdien, 21. oktobrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šis būs aizraujošs piedzīvojums, kurā atskaņošu visas savas dziesmas, kuras publika ir iemīlējusi,” laikrakstam The Guardian atklāj pats mūziķis.

Par aiziešanu no mūzikas pasaules Fils Kolinss paziņoja 2011. gadā, tomēr jau pirms tam viņš deva mājienus, ka atgriešanās ir iespējama. Pārtraukumā Kolinss ir sarakstījis autobiogrāfiju Not Dead Yet, kura iznāks 25. oktobrī, kā viesmākslinieks uzstājies US Open tenisa turnīra atklāšanas pasākumā, kā arī spēlējis vairākos labdarības koncertos.

“Cilvēki man visu laiku jautā, kad es izdošu kādu jaunu ierakstu vai došos tūrē,” šā gada sākumā intervijā izdevumam EW stāstīja Kolinss. “Un tas mani motivē turpināt strādāt.”

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl