Filmas Greja piecdesmit nokrāsas pirmizrāde notiks Berlīnē

Komentāri

Erotiskā bestsellera 50 Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas) starptautiskā pirmizrāde norisināsies Berlīnes kinofestivālā, pirmdien paziņoja kinolentes veidotāji.

Režisores Semas Teilores-Džonsones filma Berlinālē tiks izrādīta 11. februārī. Svētā Valentīna dienas nedēļā kinolente iznāks ASV un Eiropā.

Tajā attēlota naivās studentes Anastasijas Stīlas un turīgā uzņēmēja Kristjena Greja iepazīšanās un iemīlēšanās. Romāna centrālā tēma ir galveno varoņu sadomazohistiskās attiecības. Kinolentē galvenās lomas spēlē amerikāņu aktrise Dakota Džonsone un īru aktieris Džeimijs Dornans.

Dž. Dornans atklājis, ka viņa līgumā esot īpaši atrunāts, ka viņš filmā nepozēšot pilnīgi kails.

Filmas režisore ir Sema Teilore-Džonsone, kuras vienīgā iznākusī pilnmetrāžas filma ir 2009. gada biogrāfiskā filma par eksbītlu Džonu Lenonu Nowhere Boy.

Oktobrī filmas uzņemšanu nācās uz laiku atlikt, jo no sadarbības negaidīti atteicās galvenās lomas tēlotājs Čārlijs Hanems. Viņa vietā stājās īru aktieris Dž. Dornans.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl