Filmas “Godzilla” turpinājums iznāks 2018. gadā

Komentāri
Filmas “Godzilla” turpinājums iznāks 2018. gadā
Foto: Michael Nelson, EPA

Asa sižeta, zinātniskās fantastikas filmas “Godzilla” turpinājums ASV iznāks 2018.gada jūnijā, paziņojusi kinostudija “Warner Bros.”.

Par otrās daļas režisoru izraudzīts brits Garets Edvardss, kurš veidoja pirmo filmu, kas uz kinoekrāniem iznāca maijā un guva straujus finansioālus panākumus. Lai arī kinolente izpelnījās pretrunīgus kritiķu vērtējumus, tās globālie kases ieņēmumi bija augsti – aptuveni 500 miljoni ASV dolāru (374 miljoni eiro).

Filmas režisors Edvardss patlaban uzņem vienu no “Star Wars” (“Zvaigžņu kari”) sērijai radniecīgajām filmām, tāpēc “Godzillas” filmēšana nesāksies uzreiz, vēsta LETA.

“Godzilla” aizsākās kā japāņu filmu franšīze, kurā no 1954. līdz 2004.gadam iznāca 28 filmas. Tajās attēlotais briesmonis Godzilla iedzīvināts arī komiksos, romānos, televīzijas seriālā un videospēlēs. 1998.gadā režisors Rolands Emerihs nāca klajā ar “Godzillas” Holivudas versiju, taču kinokritiķi un skatītāji to uzņēma vēsi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl