Festivālā “Bildes” izskanēs septiņi koncerti

Komentāri
Festivālā “Bildes” izskanēs septiņi koncerti
Publicitātes foto

Oktobra beigās Rīgas Kongresu namā notiks tradicionālais mūzikas un mākslas festivāls “Bildes”, kura ietvaros izskanēs septiņi koncerti, bet foajē būs skatāma izstāde “Bilžu sēta”, informē “Bilžu biroja” vadītāja Tija Auziņa.

No 21. oktobra līdz 1. novembrim Rīgas Kongresu namā uz “Bilžu” skatuves kāps folkmūziķi un jaunie dziesminieki, skanēs blūzs, jaunās grupas veidos kopprojektus ar pieredzējušiem mūziķiem un radošām personībām, kā vienmēr, mazos “Bilžu” apmeklētājus priecēs atraktīvi bērnu kolektīvi un mūziķi ar savām atvasēm. Festivāla noslēguma koncertā uzstāsies daudzi pazīstami un iemīļoti mūziķi un grupas.

Izstāde “Bilžu sēta” no 25.septembra līdz 28.oktobrim būs apskatāma tirdzniecības centrā “Spice” un Rīgas Kongresu namā festivāla koncertu laikā. Darbu veidošana tika uzsākta “Bilžu” vasaras nometnes laikā. Nometnē piedalījās un darbus izstādei jau sagatavojuši mūziķi – Mārtiņš Bērtulis, Inese Darkeviča, Mikus Frišfelds, Igeta Gaiķe, Aigars Grāvers, Jānis Jubalts, Jolanta Kalniņa, Marts Kristians Kalniņš, Ilze Kalve, Agita Kaužēna, Uldis Kākulis, Mārtiņš Križevics, Laima Miltiņa, Jānis Miltiņš, Aldans Milzarājs, Inta Grīnberga-Milzarāja, Henrijs Mucenieks, Ikars Ruņģis, Ieva Sutugova, Liene Šomase, Jānis Vanadziņš, Varis Vētra, Sandra Bula-Ziemele, Āris Ziemelis; mākslinieki – Ināra Garklāva, Ieva Kokoreviča, Marta Krasta, Sigits Kreivaitis, Inguna Krolle-Irbe, Inese Mailīte, Christopher Metcalfe, Guntars Ošenieks, Inga Pērkons, Arvīds Plokšta, Maija Rezenberga, Jānis Straupe, Valdis Štrāls, Laima Vanadziņa; režisore – Aija Strazdiņa un mūziķu bērni.

”Bilžu birojs” izstādes veidošanā aicina iesaistīties mūziķus, māksliniekus, arhitektus, aktierus, fotogrāfus un citu radošo profesiju pārstāvjus.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl