Komentāri
Fani Dimam Bilanam pēc koncerta Jūrmalā dāvā milzu ziedu klēpi
Foto: F64

Vakar Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, uzstājās Dima Bilans, kura koncertu apmeklēja simtiem populārā Krievijas dziedātāja fanu. Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja arī virkne smalku ļaužu.

Jūrmalā Bilans prezentēja savu jauno programmu 33, kurā iekļautas gan par hitiem kļuvušās dziesmas no dziedātāja pēdējā albuma, gan arī labākās iepriekšējos gados tapušās kompozīcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc koncerta Dima Bilans savā Instagram kontā publicēja foto, kurā redzams ar milzīgu ziedu klēpi, ko viņam Jūrmalā pasniedza viņa fani.

Skaties.lv piedāvā apskatīt fotogaleriju no Dimas Bilana koncerta Jūrmalā.

Foto

Bilans popularitāti ieguva 2006. gadā, pārstāvot Krieviju starptautiskajā dziesmu konkursā Eirovīzija, kad ieguva otro vietu. 2008. gadā Bilans vēlreiz piedalījās šajā konkursā un ieguva pirmo vietu ar dziesmu Believe.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl