Komentāri
Esi jauns hiphopa talants? Piesakies Latvijas lielākajām rīmju cīņām un kļūsti par īstu zvaigzni!
Pixabay.com

Vai esi jauns reperis, kurš uzskata, ka Latvijā šajā lauciņā nav īstas kārtības un tieši tu tajā varētu ienest jaunas vēsmas? Šī vasara ir tava lielā iespēja! Bārs ”Paldies Latiņam” sadarbībā ar Skaties.lv izsludina Latvijas jauno reperu rīmju cīņas jeb pirmo ”Summer Rap Battle”.

Vasaras lielākās repa cīņas notiks jūnijā Rīgā, Grēcinieku ielā 11 A, bārā ”Paldies Latiņam”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viss, kas tev nepieciešams, ir talants un vēlme to beidzot parādīt plašākai publikai, kā arī jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība konkursā ir bez maksas, taču var vainagoties ar plašu popularitāti un lieliskām balvām.

Cīņa notiks četrās kārtās.

2. un 9. jūnijā dalībnieki cīnīsies divās apakšgrupās, 16. jūnijā gaidāms pusfināls, bet 30. jūnijā – lielais fināls. ”Apdziedamās” tēmas tiks atklātas nedēļu pirms katras vārdu cīņas.

Balvā – iespēja ierakstīt dziesmu profesionālā skaņu studijā ”MicRec”. Taču tā ir tikai viena no daudzajām balvām, kas tiks dalībniekiem. Lasītāju simpātiju balvu piedāvā “Tribaltic.lv”! Konkursa ģenerālsponsori ir interneta lielveikals ”Nuko.lv” un “Tribaltic.lv”.

Tavas dzīves lielā iespēja klauvē tev pie durvīm! Ko tu vēl gaidi? Aizpildi pieteikumu jau tagad un gaidi uzaicinājumu uz vasaras lielākajām rīmju cīņām! Lūgums, aizpildot pieteikuma anketu, norādīt korektu kontaktinformāciju.

Pieteikšanās rīmju cīņām ir noslēgusies.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl