Komentāri
Eltons Džons un Deivids Fērnišs beidzot kļūs par laulātu pāri arī likuma priekšā
Foto: Reuters/ Scanpix

Pēc 18 gadu kopdzīves civillaulībā attiecību stiprināšanu likumiskām laulības saitēm īstenos sers Eltons Džons (67), apprecoties ar savu draugu Deivids Fērnišs (52), raksta izklaides ziņu portāls WENN.

Laulību ceremonija notiks abu mājā Vinsdorā 21. decembrī, un tajā ielūgti 50 pāra tuvākie un ģimenes draugi. Starp līgtajiem viesiem ir Deivids un Viktorija Bekhemi, Ozijs Osborns ar sievu Šaronu, aktrise Elizabete Hārlija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāris audzina divus dēlus – trīsgadīgo Zahariju un gadu veco Eliju.

E. Džons un D. Fērnišs civillaulībā stājās 2005. gadā, taču trešdien tika apstiprināta pāra iespēja stāties likumīgā laulībā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl