Komentāri

Jau šovakar ilgi gaidītie grupa Simply Red kāps uz Arēna Rīga skatuves un dāvās neaizmirstamu koncertu, svinot savu 30 gadu pastāvēšanas jubileju. Sadarbībā arī raidījumu Bez Tabu arī portāls Skaties.lv tika pie ekskluzīvas iespējas uzdot pāris jautājumu grupas galvenajam vīram Mikam Haknela, kurš, starp citu, ir pēdējais no tās oriģinālsastāva.

Neatkarīgi no tā, ka grupa jau vienu reizi ir koncertējusi Latvijā – 2006. gadā -, Simply Red solists par mūsu valsti ne ko daudz nezina, tāpēc arī asociāciju ir maz. Kā viņš pats atzina, viņam ļoti patīk Rīgas vecpilsēta, kur ir daudz atjaunotu, renovētu ēku, kā arī feinu restorāniņu. “Mēs paši arī vakar ieturējām maltīti un izdzērām pāris dzērienu,” Baibai Runcei stāsta Haknels.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts par to, kurš viņam jebkad uzdevis stulbāko jautājumu, Mikam pēc atbildes tālu nav jāmeklē: “Reiz biju amerikāņu radio, kur man uzdeva varen muļķīgu jautājumu. Amerikāņi vispār var izcelties ar stulbiem jautājumiem, es nezinu, kāpēc! Raidījuma vadītāja man teica – man ļoti patīk tā dziesma Lady in red, neskatoties uz to, ka es, protams, nebiju tas, kurš dzied šo dziesmu. Tad viņa mani nosauca par Kenu Haknelu, un es saku – pirmkārt, tas nav mans vārds, un otrkārt, to dziesmu izpilda Kriss Deburgs,” smaidot atceras mūziķis.

VIDEO

Simply Red ir atpakaļ modē un nemainīgi tiek uzskatīta par vienu no labākajām grupām Apvienotajā Karalistē. Vērienīgā koncertturneja iekļaus šovus lielākajās Eiropas pilsētās, ieskaitot 16 koncertus Lielbritānijā, un kulmināciju piedzīvos Londonā ar 3 noslēguma šoviem ”2 arēnā.

Ar vairāk nekā 60 miljoniem pārdotu ierakstu Simply Red var lepoties ar vienu no iespaidīgākajiem hitu sarakstiem, tostarp Holding Back The Years, If You Don’t Know Me By Now, Something Got Me Started, Stars, Fairground , The Air That I Breathe, For Your Babies un Sunrise. Simply Red dvēseliskā mūzika ir lutinājusi veselu paaudzi ar izciliem skaņdarbiem un Mika Haknela unikālo talantu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl