Ekskluzīvi foto: Sanāciet, sadziediet! šovakar startēs TV Zvaigzne Marta

Komentāri
Ekskluzīvi foto: Sanāciet, sadziediet! šovakar startēs TV Zvaigzne Marta
Foto: Reinis Oliņš

Arī Lieldienās TV3 skatītāji neiztiks bez sava piektdienas vakara lielākā prieka – dziesmu šova Sanāciet, sadziediet!, kurā šovakar piedalīsies vēl viena realitātes šova TV Zvaigzne dalībniece Marta Grīsle.

Līdz šim jau esam redzējuši dažus dziedoņus no iepriekšējā gada realitātes šova, kurā 12 jauniešu 10 nedēļas dzīvoja noslēgtās telpās, lai cīnītos par galveno balvu – savu TV raidījumu. Dziesmu šovā Sanāciet, sadziediet! līdz šim piedalījušās tādas TV Zvaigznes kā Linda Sevastjanova, Vintage Santa jeb Santa Getmančuka, kā arī Aldis Grandāns, kurš savā reizē uzvarēja. Kā veiksies Martai Grīslei?

Piedāvājam ekskluzīvu fotoieskatu šā vakara raidījumā

TV projekts Sanāciet, sadziediet, kā, iespējams, var noprast, ir par dziedāšanu, bet pats, pats svarīgākais – ir jāzina teksti pazīstamākajām latviešu dziesmām, kuras izpilda lieliska pavadoša svīta. Dziesminiekiem meldiņus piespēlē Roberts Rasa (bass), Ainis Zavackis (bungas), Uldis Šmēdiņš (ģitāra), Džulians (taustiņi), bet Karīna Tropa un Ivo Grīsniņš-Grīslis atbildēs par balss pavadījumu skaņdarbiem.

Lasi vēl