Komentāri
Ekskluzīvi FOTO: Kā Ziemassvētkus ieskandinot ālējās Latvijas populārie mūziķi
Sabīne Zvirbule

Ieskandinot gada nogales svētkus, STAR FM Ziemassvētku festivālā pulcējās Latvijā mīlēti mūziķi, kuri uzbūra ziemīgu noskaņu pirmssvētku dienā.

Tika izdziedātas gan Ziemassvētku dziesmas, gan jau labi zināmi gabali, kuriem līdzi varēja dungot gan sēžot ofisā, gan braucot pie stūres, gan atpūšoties mājās. Svētku festivālu atklāja Ralfs Eilands ar grupu “Very Cool People”, kuri izdziedāja skaistas dziesmas, kā arī ļāva klausītājiem iemācīties kādu dzejolīti, ko skaitīt Ziemassvētku vecītim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas dienas garumā fanus turpināja priecēt atraktīvi mūziķi – “Astro’n’out”, “Da Gamba”, Justs, “Dzelzs Vilks”, Agnese Rakovska & Triana Park, “Rīgas Modes”, “The Sound poets”, Dons un visbeidzot arī Intars Busulis. Mūziķi visas dienas garumā sarakstīja jaunu dziesmu, kuru noslēgumā izpildīja Intars Busulis.

FOTO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl