Džolija ar Pitu īpaši satuvinājušies filmēšanās laukumā

Komentāri
Džolija ar Pitu īpaši satuvinājušies filmēšanās laukumā
Foto: Reuters/ Scanpix

Amerikāņu aktrise Andželīna Džolija atklājusi, ka filmas By The Sea uzņemšana kopā ar aktieri Bredu Pitu esot satuvinājusi abus laulātos.

Kā jau ziņots, 39 gadus vecā A. Džolija būs filmas režisore, scenāriste un galvenās lomas tēlotāja līdzās B. Pitam. Filmā būs stāstīts par kādu pāri, kas 70. gadu vidū dodas ceļojumā uz Eiropu, lai atrisinātu problēmas laulības dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kinolente tika uzņemta Maltā neilgi pēc A. Džolijas un B. Pita laulībām, kas notika augustā. Aktrise un režisore atzīst, ka filmēšana esot satuvinājusi viņu ar vīru.

“Mums radās kaut kas kopīgs dziļi mākslinieciskā veidā. Domāju, ka tas nepieciešams ikvienam mākslinieku pārim,” viņa norāda.

“Man bija ļoti patīkami uzņemt filmu ar Bredu, jo ieraudzīju viņu kā aktieri, ne tikai savu mīļoto vīrieti,” viņa teica. “Tas bija lieliski, jo nav cita aktiera, kurš vēl vairāk gribētu man palīdzēt, virzīt mani uz priekšu vai dot man vēl vairāk kā režisorei un scenāristei. Un nav neviena cita vīrieša, kuram es vēlētu vēl lielākus panākumus. Mēs viens otru atbalstījām.”

Tā būs trešā filma ar A. Džolijas režiju. Pirmā bija kinolente par Bosnijas karu In the Land of Blood and Honey, bet otrā – Unbroken, kurā stāstīts par garo distanču skrējēju un kara varoni Luisu Camperini. Tā tiks demonstrēta kinoteātros no decembra.

Filma By The Sea iznāks 2015. gadā.

Lasi vēl